Hakkımızda

Firmamız Bakırköy Evden Eve Nakliyat olarak kurulduğu 1994 yılından günümüze kadar yüzlerce aileyi yeni yuvalarına taşımış, yaptığı kaliteli hizmetler ile her zaman adından söz ettirmeyi başarmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetini en öncelikli prensibi olarak kabul eden firmamız kaliteli hizmeti, ödediğiniz paranızın tam karşılığını vermek için çalışmaktadır.

Nakliyat söktöründe güvene dayalı olumsuzluklar her zaman oluşmakta, ama firmamız yaptığı tüm işlerde müşterilerinin güvenlerini sarsacak tüm hareketlerden kaçınmış doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiştir.

bakirkoy-kurumsal

Şehiriçi şehirlerarası tüm nakliye hizmetlerini en iyi personel, en iyi araçlar ve donanımla gerçekleştiren firmamız evden eve sektöründe bakırköyün lider firması olmuştur. Sizde kurumsal vizyon sahibi bir nakliyat firması ile çalışarak değer verdiğiniz eşyalarınızı koruyun. Size en iyi hizmeti sunma garantisi veriyoruz. Bize sormadan karar vermeyin. hemen iletişime geçmek ve teklif istemek için tıklayınız. Zamanınızın değerini biliyoruz.